1 * hěvzdičkové apartmány ve Spa

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Spa. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Spa, kde najdeme města Nivezé, Sart-lez-Spa, Francorchamps, Desnié a La Haye.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Leopold 

Foto: Leopold
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Leopold offers accommodation in Spa, less than 1 km from Thermes de Spa. This apartment also has free WiFi. The apartment is fitted with a TV. The kitchen has a microwave and a fridge, as well as coffee machine.


2. Spa Part 

Foto: Spa Part
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Situated 500 metres from Thermes de Spa in Spa, Spa Part offers accommodation with a kitchen. The accommodation has free WiFi. This 2-bedroom apartment will provide you with a TV and DVD player, air conditioning and a living room.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob80 - 247 EUR za noc

3. Entre Sources Et Bois 

Foto: Entre Sources Et Bois
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Located in Spa, just 1.5 km from Thermes de Spa, Entre Sources Et Bois provides accommodation with free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV. The apartment offers a barbecue.

Pokoje

Studio
osoby57 - 135 EUR za noc

4. La Petite Différence 

Foto: La Petite Différence
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Featuring a hot tub, La Petite Différence is set in Spa. This apartment offers barbecue facilities. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven. Thermes de Spa is 500 metres from the apartment.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby125 - 238 EUR za noc

5. Appartement Danielle 

Foto: Appartement Danielle
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Set in Spa in the Liege Province region, Appartement Danielle features a balcony and city views. The property, housed in a building dating from 1930, has free WiFi and is 600 metres from Thermes de Spa.


6. AVENUE 3 

Foto: AVENUE 3
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
75 %

Situated in Spa, AVENUE 3 features free WiFi and units equipped with a kitchen. All units are fitted with a microwave, toaster, a coffee machine, a fridge and kettle. Some units include a seating area and/or a balcony.


7. l'appartement de l'hotel de ville 

Foto: l'appartement de l'hotel de ville
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Set in Spa, within 500 metres of Thermes de Spa, l'appartement de l'hotel de ville is an accommodation offering city views. Free WiFi is offered. This 1-bedroom apartment includes 1 bathroom equipped with a shower.


8. AVENUE 4 

Foto: AVENUE 4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
55 %


9. Entre2pays 

Foto: Entre2pays
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Situated in Spa, Entre2pays offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a balcony.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: